Oferty pracy

  • Praca przy pomiarach ruchu. Osoby (studenci) zainteresowane wykonywaniem pomiarów ruchu drogowego w Warszawie proszone są o zgłaszanie się mailem na adres M.Wieckowski@il.pw.edu.pl podając następujące informacje:
    • imię i nazwisko
    • uczelnia, wydział, rok studiów i specjalność
    • kontakty (adres e-mail, telefony)
    • doświadczenie w pomiarach ruchu (nie jest konieczne)
    • dogodne terminy
    Terminy pomiarów: wtorki i/lub środy i/lub czwartki, 3razy dziennie: 1 godzina rano (z reguły 7.30-8.30), 1 godzina około południa (z przedziału 11.00-13.00) i 1 godzina popołudniu (z reguły 16.00-17.00) w różnych miejscach Warszawy (trzeba doliczyć czasy dojazdów).

  • AECOM
    Obecnie poszukiwany jest: ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO

    Zadania:
    - praca przy drogowych projektach zagranicznych

    Wymagania:
    - znajomość oprogramowania Bentley Microstation/InRoads;
    - znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    - znajomość pakietu Microsoft Office;
    - absolwent bądź student kierunków związanych z budownictwem drogowym;
    - wykształcenie: student (minimum 3 rok), Inzynier lub Magister Budownistwa.

    Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania swoich CV (w języku angielskim) na adres mailowy: Karolina.Klosowska@aecom.com.

  • Multiconsult Polska sp. z o.o.
    Multiconsult ASA jest norweską inżynierską firmą konsultingową i projektową z siedzibą w Oslo i prowadzi swoją działalność w Polsce pod nazwą Multiconsult Polska sp. z o.o.

    Multiconsult Polska sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

    Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław
    Zadania:
    -Opracowywanie dokumentacji projektowych branży drogowej (przy projektach wielobranżowych) pod nadzorem doświadczonych projektantów;
    - Zapewnienie terminowości wykonania projektów i przestrzeganie harmonogramów realizacji;
    - Udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie;
    - Wykonywanie rysunków technicznych;
    - Wykonywanie modelowania w 3D;
    - Przygotowanie składu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz oczekiwaniami Klienta;
    - Edycja drukowanej wersji dokumentacji projektowej;
    - Praca na tematach Polskich jak i Norweskich.

    Oferujemy:
    - Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji;
    - Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty;
    - Wsparcie doświadczonych projektantów;
    - Przyjazną atmosferę w pracy;
    - Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne).

    Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania swoich CV na adres mailowy: arkadiusz.merchel@multiconsultgroup.com

    Wymagania:
    - ukończony min. 3-ci rok studiów na kierunku budownictwo lub pokrewnym,
    - mile widziana znajomość oprogramowania firmy Bentley (Microstation, InRoads, PowerCivil),
    - dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
    - umiejętność pracy zespołowej,
    - rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
    - dobra organizacja pracy.

    Szczegóły...

    Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania swoich CV na adres mailowy: rekrutacja@bpil.eu

  • EGIS Poland Sp. z o. o.
    Młodszy Asystent Projektanta w Branży Drogowej i Torowej-Warszawa